Ciprobet10.com Ciprobet 10 Yeni Giriş Adresi

ciprobet10-giris-min

ciprobet-giris-min

Bugün adresi engellenen siteler arasında Ciprobet9 canlı bahis sitesi de bulunuyor. Bu adres erişime kapatılınca Ciprobet10.com adresi hemen yayına sokuldu. 30 dakika içerisinde meydana gelen bu değişiklikle beraber artık siteye giriş için sadece Ciprobet10 adresi kullanılacak. Ciprobet10 giriş butonları hemen üstte yer almaktadır. Sadece bilgisayar sürümü için değil mobil sürüm için de bu butonları kullanabilirsiniz.

Çuraçao lisanslı olarak yayın yapıldığından dolayı bu adreste bir kaç gün daha yayında kaldıktan sonra Ciprobet11 ve daha sonra da Ciprobet12 adreslerinin yeni domain bilgisi olarak yayına sokulması bekleniyor. Bu konu ile ilgili gelişmeler olduğunda buradan size duyuracağız.

Ciprobet10.Com Kare Kod Bonusu

Promosyonlar ve bonuslar noktasında 2015 yılından beri her zaman üyelerini mutlu etmeyi başarmış olan Ciprobet10.com yeni bir promosyon türü ile daha karşınızda. Para yatırma araçlarının her geçen gün güncellendiği, yeni ve modern çözümlerin eklendiği sitede son dönemin popüler olan uygulaması. Kare kod çözümü kişisel bilgilerin korunması açısından oldukça önemli olan bu uygulama aynı zamanda hızlı şekilde para yatırmanız için de çok uygun.

Eğer para yatırma işlemlerinizi kare kod uygulaması üstünden gerçekleştirirseniz Ciprobet para yatırma bonusu yüzde 10 olarak sitede size sunuluyor. Minimum 50 TL Kare kod ile nakit işlem yaptığınızda promosyon talep edebiliyorsunuz. Ayrıca gün içerisinde kazanabileceğiniz maksimum promosyon tutarı 150 lira olarak belirlenmiş. Promosyonun kazanılabilmesi için herhangi bir çevrim şartı bulunmazken son 12 saat içerisinde çekim yapılmamış olması gerekiyor.

1 Trackback / Pingback

  1. Ciprobet11 Giriş Adresi için Ciprobet11.com | Ciprobet - Ciprobet Giriş - Ciprobet Kayıt

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*